Statystyki 2017/2018

Statystyki zawodników Pogromu Luboń w sezonie 2017/2018

W czasie analizowania statystyk warto posłuchać klasyka 😉

 

Bramkarze

#ZawodnikPozycjaWystępyGoleAsystyŻółte KartkiCzerwone KartkiWygraneRemisyPrzegraneGole Samobójcze
13Tomasz KubiakBramkarze20120014.003,003.000
30Dominik WójcikBramkarze300003.000.000.000

Obrońcy

#ZawodnikPozycjaWystępyGoleAsystyŻółte KartkiCzerwone KartkiWygraneRemisyPrzegraneGole Samobójcze
2Adam CzuchrowskiObrońcy000000.000.000.000
4Krzysztof GarczyńskiObrońcy21102014.003.004.000
7Adam JarożyńskiObrońcy500003.001.001.000
11Adam SielickiObrońcy000000.000.000.000
11Maged AborihiObrońcy410002.000.002.000
15Mateusz LulkaObrońcy21260014.003.004.000
16Bartosz MachuraObrońcy1411018.003.003.000
17Łukasz MichałekObrońcy400003.000.001.000
21Michał JankowskiObrońcy22641015.003.004.000
23Bartosz SzymczakObrońcy100000.001.000.000
24Dawid CubalObrońcy13101010.001.002.000
77Jasiek WierzbińskiObrońcy20552014.002.004.000

Pomocnicy

#ZawodnikPozycjaWystępyGoleAsystyŻółte KartkiCzerwone KartkiWygraneRemisyPrzegraneGole Samobójcze
2Jakub KasperczakPomocnicy12132010.000.002.000
3Anatolii ShevchenkoPomocnicy151072010.003.002.000
5Daniel PowierżaPomocnicy20386015.002.003.000
6Łukasz KałużnyPomocnicy945215.002.002.000
7Krystian KonieczkaPomocnicy1236008.002.002.000
9Artur ŁapajczykPomocnicy301103.000.000.000
10Maciej MatuszalskiPomocnicy2229222015.003.004.000
11Sebastian MichalakPomocnicy820006.001.001.000
11Norbert StangierskiPomocnicy911006.001.002.000
14Adam BojekPomocnicy200001.000.001.000
16Jakub LewandowskiPomocnicy810006.000.002.000
17Dariusz SkwaryłoPomocnicy17000010.003.004.000
19Damian KałużnyPomocnicy412204.000.000.000
34Marek ChristophPomocnicy400103.001.000.000
40Mariusz KrysiakPomocnicy500003.000.002.000
44Radosław ZborowskiPomocnicy310002.000.001.000
66Kuba MotałaPomocnicy502004.000.001.000

Napastnicy

#ZawodnikPozycjaWystępyGoleAsystyŻółte KartkiCzerwone KartkiWygraneRemisyPrzegraneGole Samobójcze
9Jacek PemperaNapastnicy000000.000.000.000
12Michał MarczakNapastnicy300003.000.000.000
23Adam WiśniewskiNapastnicy1354108.003.002.000
30Rajmund SobkowiakNapastnicy633006.000.000.000
92Krystian ZalewskiNapastnicy000000.000.000.000
98Mateusz ZamiarNapastnicy000000.000.000.000
99Dawid KubiakNapastnicy211984014.003.004.000