Sokół Mieścisko – Pogrom Luboń 2:1

Do spotkania z Sokołem przystępowaliśmy w bardzo okrojonym składzie. Ze względu na prace, kontuzje i inne losowe czynniki trener dysponował tylko jednym zawodnikiem na zmianę.
W pierwszej połowie popełnialiśmy mnóstwo prostych błędów własnych, można powiedzieć że sami tworzyliśmy rywalowi akcje. To jednak my w 18 minucie objęliśmy prowadzenie po indywidualnej akcji Dawida Kubiaka, tego dnia chyba najlepszego zawodnika w naszych szeregach. Rywal szybko odpowiedział dwoma golami i do przerwy było 2:1.
W drugiej połowie mieliśmy optyczną przewagę, nie udało nam się jednak wykorzystać dogodnych sytuacji.

Skład:Broda- Lulka, Powierża, Garczyński, Michałek – Dmitriiev(46’Wiśniewski), Latosi, Lange – Machura, Kuzyka, D.Kubiak
Bramka:Dawid Kubiak