Antares Zalasewo – Pogrom Luboń 3:1

Skład: T.Kubiak-Lulka, Powierża, Bocianowski(67’Machura), Jankowski (85’Pempera)- Górski(70’Dmitriiev), Garczyński(72’Lange), Matuszalski, Latosi(75’Michałek), Krupkowski(84’Kuzyka) – D.Kubiak

Bramka:
55′ Jakub Krupkowski asysta Przemysław Latosi

Początek spotkania to przewaga gospodarzy zaznaczona strzelonym golem. Nasz zespół obudził się po straconej bramce i wreszcie zaczął konstruować groźne akcje.
Swoje okazje niestety nie udało się zamienić na bramkę, szczególnie szkoda sytuacji sam na sam w której dobrze zachował się bramkarz Antaresu Zalasewo.
Drugą połowę rozpoczęliśmy z impetem, wysoko postawiony pressing dawał efekt, przez około 20 minut goście nie wiedzieli jak wyjść z własnej połowy.
My tworzyliśmy sobie kolejne sytuację, w końcu do siatki trafił Jakub Krupkowski, który wykorzystał swoją szybkość i ładnym strzałem pokonał bramkarza rywali.
Przy stanie 1:1 mieliśmy jeszcze dwie-trzy bardzo dogodne sytuację, szkoda że nie udało nam się ich zamienić na gola. Gospodarze wykorzystali nasze błędy w defensywie i wyszli na prowadzenie w 68 minucie.
W 89 minucie gdy postawiliśmy już wszystko na jedną kartę rywal ustalił wynik meczu na 3:1. Był to bardzo wyrównany bój gdzie zespół pokazał charakter, jednak nie starczyło to na zdobycie punktów. Gratulacje dla rywala 😉