Clescevia Kleszczewo 3-2 Pogrom Luboń

W 3 kolejce znów nie zdobywamy punktów, tym razem jednak zespół walczył do końca i pozostawił po sobie przyzwoite wrażenie. Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy i prowadzenie do przerwy 3:1. Znów tracimy wszystkie bramki po indywidualnych prostych błędach, czyli klasycznie sami sobie strzelamy gole

Druga połówka to walka do upadłego, zmniejszenie strat w końcówce spotkania na 3:2. Szkoda po przy odrobinie lepszych celownikach była szansa na powrót do Lubonia z punktami.

Skład: T.Kubiak – Lulka(73’Machura), Biskowski, Jankowski, Skwaryło – Garczyński, Powierża(55’Jóźwiak), Latosi(75’Michalak), Konieczka(70’Kuzyka), Matuszalski, – D.Kubiak
Trener: Rajmund Sobkowiak

Gole:
28’Dawid Kubiak (asysta Maciej Matuszalski)
85’Rafal Biskowski (Maciej Matuszalski)