Huragan Michorzewo – Pogrom Luboń 2:0

Skład:
T.Kubiak – Lulka (75’Machura) Biskowski, Maged, Cubal (’80Michałek) – Powierża, Latosi (70’Lewandowski), Matuszalski (56’Jankowski), Jóźwiak (60’Konieczka), Jędrowiak – D.Kubiak(75’Dmitriiev)

Niestety na inauguracje sezonu przegrywamy w Michorzewie.

Mecz rozpoczął się bardzo ciekawie bo już w 2 minucie po faulu na Dawidzie Kubiaku sędzia podyktował dla nas rzut karny. Niestety tym razem Maciej Matuszalski przegrał pojedynek z bramkarzem. Kilka minut później Huragan objął prowadzenie po świetnie wykonanym rzucie rożnym.
Pierwsza połowa jednak nie obfitowało w wiele sytuacji bramkowych

Druga połowa rozpoczęła się koszmarnie bo w 48 minucie drugą żółta kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Rafał Biskowski, warto dodać że druga kartka była bardzo kontrowersyjna, zresztą sam sędzia po spotkaniu przyznał
,,gdybym wiedział ze zawodnik ma już żółta kartkę to nie dałbym drugiej” Na ten komentarz pozostaje się tylko uśmiechnąć. Mimo gry w osłabieniu zespół walczył do końca o bramkę. Z upływem czasu nasz zespól podejmował coraz większe ryzyko z czego skwapliwie korzystali gospodarze tworząc sobie groźne sytuację. Na szczęście na posterunku był Tomasz Kubiak który kilkakrotnie ratował zespół od utraty gola.
Huragan Michorzewo ustalił wynik spotkanie w 89 minucie na 2:0.
Gratulujemy rywalom zasłużonej wygranej. My na pewno zostawiliśmy dużo zdrowia na boisko i wierzymy że już za tydzień odniesiemy pierwsze zwycięstwo w tej rundzie.
Zapraszamy serdecznie już teraz
Pogrom Luboń – Wicher Strzyżewo 7 kwiecień Niedziela godz 17.00 ul szkolna

Tabela:
http://www.90minut.pl/liga/1/liga10256.html

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *