Pogrom Luboń – Huragan Michorzewo 0:4

Pogrom Luboń – Huragan Michorzewo 0:4

Debiut w wyższej klasie rozgrywkowej niestety nam się nie udał, rywal zasłużenie wygrał.
Mimo wszystko optymistycznie patrzymy w przyszłość
, w pierwszej kolejce w kadrze zespołu z różnych powodów zabrakło 4-5 ważnych zawodników drużyny, do tego cały czas czekamy na powrót zawodników po kontuzjach. Z tygodnia na tydzień będzie to wyglądać na pewno lepiej.

Relacja z wczorajszego debiutu w A klasie na e-lubon w linku poniżej

Skład : T.Kubiak – Stangierski(46’Czuchrowski 70’Michalak), Garczyński, Jankowski , Lulka(75’Napora) – Powierża, Wierzbiński , Matuszalski, Machura(’75Michałek) – Dmitriiev(73’Sielicki), Jóźwiak

http://e-lubon.pl/…/201…/nieudany-debiut-pogromu-lubon-14786

Ogłaszamy nabór

Serdecznie Zapraszamy

Nabór do zespołu seniorów!!!!!
Zapraszamy chętnych do wzmocnienia naszego zespołu seniorskiego. Po awansie w tym sezonie czeka nas nowe wyzwanie jakim będzie gra w A-klasie. Jesteśmy zgraną paczką, która z chęcią przyjmie w swoje szeregi nowe twarze. Sprawdzić może się oczywiście każdy, jednak nie ma co ukrywać szukamy osób które prezentują już przyzwoity poziom.
Przetestować swoje siły można na każdym naszym treningu lub tez sparingu. Pierwszy trening już dzisiaj o godz 18 orlik os lecha, o kolejnych treningach będziemy starać się informować na bieżąco.

Nabór do zespołu młodzieżowego !!!
Jak co roku nasz klub chcę się rozwijać, kolejnym celem jest otwarcie się na młodzież. Pod koniec sierpnia rozpoczniemy nabory do zespołu młodzieżowego .
Zapraszamy dzieci z Lubonia i okolic (roczniki 2008 i młodsi )

Zainteresowanych i osoby mające pytania zapraszam na priv
ewentualnie kontakt telefoniczny
Szymon Owsianny – prezes 517341101
Rajmund Sobkowiak – trener 668 486 882

Awans zespołu do A klasy. Podsumowanie 26 kolejki

Awans do A klasy !!!!!
Był to nasz czwarty sezon po którym udało się uzyskać wymarzony awans. Od wyników 1:15 w plecy w pierwszym sezonie do pięknych wygranych 11:2 , 16:0, 23:0 . Myślę że nikt nie spodziewał się że w tak krótkim czasie uda się dokonać czegoś, aż tak fajnego.
Udało się to dzięki ludziom z pasją, którzy kochają piłkę nożną i wspólnie wierzyli w sukces.
Dziękujemy za każdą pomoc, dziękujemy wszystkim którzy dobrze nam życzyli, oraz wiernym kibicom którzy wspierali nas z trybun!!!
To dopiero początek !!!!

Na koniec jesteśmy winni podsumowanie ostatniej kolejki:

Pogrom Luboń 4-1 Jastrząb Rudniki
Skład: T.Kubiak (46’Wójcik) ,Lulka(46’Skwaryło), Garczyński, Jankowski, Michałek (46’Jarozynski) – Shevchenko(50’Powierża) , Lewandowski, Matuszalski, Michalak (46’Machura) – Sobkowiak (46’D.Kubiak) , Wierzbiński

Trener:Rajmund Sobkowiak

Bramki: Maciej Matuszalski 2, Rajmund Sobkowiak 1, Jan Wierzbiński 1
Asysty: Anat Shevchenko, Maciej Matuszalski , Dawid Kubiak

Kolejka 26 – 17 czerwca

Pauza: Zawisza Dolsk.
KS Szczytniki 0-3 UKS Śrem
(wo)
KSGB Manieczki 2-1 Poznań FC 16 czerwca, 14:00
Skra Wielkopolska Otusz 0-3 Okoń Sapowice
(wo)
Orły Plewiska 3-1 Odlew Poznań 17 czerwca, 14:00
Przemysław Poznań 8-0 Same Kozaki Dobra 17 czerwca, 12:00
przerwany w 21. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Pogrom Luboń 4-1 Jastrząb Rudniki 17 czerwca, 17:00

Tabela:

Klasa B 2017/2018, grupa: Poznań III
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KSGB Manieczki 24 61 20 1 3 99-19 11 0 1 51-10 9 1 2 48-9
2.  Poznań FC 24 57 18 3 3 102-25 9 1 2 50-11 9 2 1 52-14
3.  Zawisza Dolsk 23 54 17 3 3 66-14 9 2 0 26-5 8 1 3 40-9 2 4 1 1 0 9-4
4.  Pogrom Luboń 24 54 17 3 4 108-40 9 2 1 63-19 8 1 3 45-21 2 1 0 1 1 4-9
5.  Przemysław Poznań 24 49 15 4 5 102-25 7 3 2 51-10 8 1 3 51-15
6.  UKS Śrem 24 40 12 4 8 79-32 7 1 4 45-12 5 3 4 34-20
7.  Orły Plewiska 24 28 8 4 12 48-52 5 2 5 30-22 3 2 7 18-30
8.  Odlew Poznań 24 26 8 2 14 37-57 6 1 5 27-23 2 1 9 10-34
9.  Okoń Sapowice 24 25 7 4 13 41-85 4 2 6 25-31 3 2 7 16-54
10.  Jastrząb Rudniki 24 23 7 2 15 47-67 5 1 6 26-26 2 1 9 21-41
11.  Same Kozaki Dobra 23 12 4 0 19 26-146 2 0 10 14-84 2 0 9 12-62
12.  KS Szczytniki 24 15 5 0 19 30-73 2 0 10 14-35 3 0 9 16-38
 Skra Wielkopolska Otusz 24 3 1 0 23 6-162 1 0 11 4-80 0 0 12 2-82
Skra Wielkopolska Otusz i KS Szczytniki wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Podsumowanie 25 kolejki Same Kozaki Dobra 0-16 Pogrom Luboń

Wygrywamy pewnie w Buku, co daje już nam pewne 4 miejsce na koniec sezonu

Skład: T.Kubiak – Lulka(46’Michałek), Wierzbiński , Jankowski, Cubal – Powierża, Ł.Kałużny, Shevchenko, Stangierski(50’Michalak), Matuszalski(65’Sobkowiak) – D.Kubiak

Trener : Rajmund Sobkowiak

Bramki:

10′ Dawid Kubiak
16′ Maciej Matuszalski
24′ Dawid Kubiak
39′ Mateusz Lulka
40′ Dawid Kubiak
42′ Łukasz Kałużny
43′ Łukasz Kałużny
51′ Dawid Cubal
54′ Łukasz Kałużny
55′ Maciej Matuszalski
64′ Maciej Matuszalski
66′ Anatolii Shevchenko
70′ Tomasz Kubiak
76′ Sebastian Michalak
78′ Dawid Kubiak
87′ Jan Wierzbiński
Asysty: Łukasz Kałużny 4, Dawid Kubiak 2, Maciej Matuszalski 2, Daniel Powierża 2, Anatolii Shevchenko 2, Tomek Kubiak 1, Mateusz Lulka 1

Kolejka 25 – 9-10 czerwca

Pauza: UKS Śrem.
KS Szczytniki 0-3 KSGB Manieczki
(wo)
Jastrząb Rudniki 0-1 Zawisza Dolsk 31 maja, 11:00
Same Kozaki Dobra 0-16 Pogrom Luboń 10 czerwca, 16:00
Odlew Poznań 0-2 Przemysław Poznań 10 czerwca, 10:00
Okoń Sapowice 1-2 Orły Plewiska 9 czerwca, 17:00
Poznań FC 3-0 Skra Wielkopolska Otusz
(wo)

Tabela:

1.  KSGB Manieczki 23 58 19 1 3 97-18 10 0 1 49-9 9 1 2 48-9
2.  Poznań FC 23 57 18 3 2 101-23 9 1 2 50-11 9 2 0 51-12
3.  Zawisza Dolsk 23 54 17 3 3 66-14 9 2 0 26-5 8 1 3 40-9
4.  Pogrom Luboń 23 51 16 3 4 104-39 8 2 1 59-18 8 1 3 45-21
5.  Przemysław Poznań 23 46 14 4 5 94-25 6 3 2 43-10 8 1 3 51-15
6.  UKS Śrem 23 37 11 4 8 76-32 7 1 4 45-12 4 3 4 31-20
7.  Odlew Poznań 23 26 8 2 13 36-54 6 1 5 27-23 2 1 8 9-31
8.  Orły Plewiska 23 25 7 4 12 45-51 4 2 5 27-21 3 2 7 18-30
9.  Jastrząb Rudniki 23 23 7 2 14 46-63 5 1 6 26-26 2 1 8 20-37
10.  Okoń Sapowice 23 22 6 4 13 38-85 4 2 6 25-31 2 2 7 13-54
11.  Same Kozaki Dobra 22 12 4 0 18 26-138 2 0 10 14-84 2 0 8 12-54
12.  KS Szczytniki 23 15 5 0 18 30-70 2 0 9 14-32 3 0 9 16-38
 Skra Wielkopolska Otusz 23 3 1 0 22 6-159 1 0 10 4-77 0 0 12 2-82
Skra Wielkopolska Otusz i KS Szczytniki wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Podsuwanie 24 kolejki Pogrom Luboń – Odlew Poznań 7:2

Skład: T.Kubiak(46’Wójcik) – Skwaryło(50’Cubal), Garczyński, Wierzbiński, Lulka(55’Krysiak) – Kasperczak(70’Sobkowiak), Powierża, Matuszalski, Shevchenko, Stangierski(50’Michałek) – Jankowski(55’Michalak)

Trener Rajmund Sobkowiak

Bramki:

Anatolii Shevchenko13′
Norbert Stangierski 11′ (asysta Daniel Powierża)
Anatolii Shevchenko 15′(Mateusz Lulka)
Anatolii Shevchenko 17′(Daniel Powierża)
Mateusz Lulka 23′ (Maciej Matuszalski)
Maciej Matuszalski 33′ (Mateusz Lulka)
Maciej Matuszalski 48′

 

 

Kolejka 24 – 2-3 czerwca
Pauza: KS Szczytniki.
KSGB Manieczki 3-0 Skra Wielkopolska Otusz
(wo)
Orły Plewiska 0-5 Poznań FC 3 czerwca, 15:00
Przemysław Poznań 20-0 Okoń Sapowice 3 czerwca, 12:00
Pogrom Luboń 7-2 Odlew Poznań 3 czerwca, 14:00
Zawisza Dolsk Same Kozaki Dobra 2 czerwca, 16:00
goście nie dojechali
UKS Śrem 7-0 Jastrząb Rudniki 24 marca, 14:00

Tabela:

1.  KSGB Manieczki 22 55 18 1 3 94-18 10 0 1 49-9 8 1 2 45-9
2.  Zawisza Dolsk 23 54 17 3 3 66-14 9 2 0 26-5 8 1 3 40-9 2 4 1 1 0 2-1
3.  Poznań FC 22 54 17 3 2 98-23 8 1 2 47-11 9 2 0 51-12 2 1 0 1 1 1-2
4.  Pogrom Luboń 22 48 15 3 4 88-39 8 2 1 59-18 7 1 3 29-21
5.  Przemysław Poznań 22 43 13 4 5 92-25 6 3 2 43-10 7 1 3 49-15
6.  UKS Śrem 23 37 11 4 8 76-32 7 1 4 45-12 4 3 4 31-20
7.  Odlew Poznań 22 26 8 2 12 36-52 6 1 4 27-21 2 1 8 9-31
8.  Jastrząb Rudniki 23 23 7 2 14 46-63 5 1 6 26-26 2 1 8 20-37
9.  Okoń Sapowice 22 22 6 4 12 37-83 4 2 5 24-29 2 2 7 13-54 1 1 0 1 0 1-1
10.  Orły Plewiska 22 22 6 4 12 43-50 4 2 5 27-21 2 2 7 16-29 1 1 0 1 0 1-1
11.  Same Kozaki Dobra 21 12 4 0 17 26-122 2 0 9 14-68 2 0 8 12-54
12.  KS Szczytniki 22 15 5 0 17 30-67 2 0 8 14-29 3 0 9 16-38
 Skra Wielkopolska Otusz 22 3 1 0 21 6-156 1 0 10 4-77 0 0 11 2-79

Podsumowanie 23 kolejki Okoń Sapowice – Pogrom Luboń 0:2

Okoń Sapowice – Pogrom Luboń 0:2

Wygrywamy na trudnym Sapowickim terenie. Pierwsza połowa to nasza przewaga, ponownie jednak zawodziła skuteczność, mnóstwo sytuacji w których nie potrafiliśmy umieścić futbolówki w siatce, czasem gospodarzy ratował bramkarz innym razem poprzeczka. Dobrze że niewykorzystane sytuację się nie zemściła , bo rywale potrafili groźnie kontrować.

W drugiej połowie niesamowitym rajdem popisał się Mateusz Lulka, który minął trzech graczy i wyłożył piłkę do Macieja Matuszalskiego, który nie zwykł marnować takich sytuacji, warto dodać że była to jego 22 bramka w sezonie !!!
W końcówce spotkania prawdziwym wejściem smoka popisał się Sebastian Michalak, który tuż po wejściu na boisko wywalczył piłkę następnie szybka wymiana piłki Michalak-Stangierski-Kasperczak, ten ostatni idealnym podaniem wyłożył piłkę w pole karne gdzie Michalak pewnie wykończył sytuację.

Skład: T.Kubiak – Lulka, Wierzbiński, Jankowski, Skwaryło – Lewandowski(75’Garczyński), Powierża, Shevchenko, Matuszalski(85’Michalak), D.Kubiak(66′ Stangierski) – Wiśniewski(55’Kasperczak)

Trener:Rajmund Sobkowiak

Bramki:
Maciej Matuszalski (asysta Mateusz Lulka)
Sebastian Michalak (Jakub Kasperczak)

Cały czas walczymy o każdy punkt bo prawdopodobnie czwarte miejsce również da awans do A-klasy

Kolejka 23 – 26-27 maja
Pauza: KSGB Manieczki.
KS Szczytniki 0-3 Jastrząb Rudniki
(wo)
Same Kozaki Dobra 0-13 UKS Śrem 27 maja, 17:00
Odlew Poznań 1-3 Zawisza Dolsk 27 maja, 10:00
Okoń Sapowice 0-2 Pogrom Luboń 26 maja, 17:00
Poznań FC 5-2 Przemysław Poznań 26 maja, 14:00
Skra Wielkopolska Otusz 0-3 Orły Plewiska
(wo)

Tabela:

1.  KSGB Manieczki 21 52 17 1 3 91-18 9 0 1 46-9 8 1 2 45-9
2.  Zawisza Dolsk 22 51 16 3 3 65-14 9 2 0 26-5 7 1 3 39-9 2 4 1 1 0 2-1
3.  Poznań FC 21 51 16 3 2 93-23 8 1 2 47-11 8 2 0 46-12 2 1 0 1 1 1-2
4.  Pogrom Luboń 21 45 14 3 4 81-37 7 2 1 52-16 7 1 3 29-21
5.  Przemysław Poznań 21 40 12 4 5 72-25 5 3 2 23-10 7 1 3 49-15
6.  UKS Śrem 23 37 11 4 8 76-32 7 1 4 45-12 4 3 4 31-20
7.  Odlew Poznań 21 26 8 2 11 34-45 6 1 4 27-21 2 1 7 7-24
8.  Jastrząb Rudniki 22 23 7 2 13 46-62 5 1 5 26-25 2 1 8 20-37
9.  Okoń Sapowice 21 22 6 4 11 37-63 4 2 5 24-29 2 2 6 13-34 1 1 0 1 0 1-1
10.  Orły Plewiska 21 22 6 4 11 43-45 4 2 4 27-16 2 2 7 16-29 1 1 0 1 0 1-1
11.  Same Kozaki Dobra 21 12 4 0 17 26-122 2 0 9 14-68 2 0 8 12-54
12.  KS Szczytniki 22 15 5 0 17 30-67 2 0 8 14-29 3 0 9 16-38
 Skra Wielkopolska Otusz 21 3 1 0 20 6-153 1 0 10 4-77 0 0 10 2-76
Skra Wielkopolska Otusz i KS Szczytniki wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Pogrom Luboń – Poznań FC 2:6

Skład: T.Kubiak – Lulka, Garczyński(75’Stangierski), Wierzbiński, Cubal – Skwaryło(65’Lewandowski), Kasperczak(46’Ł.Kałużny), M.Matuszalski, Shevchenko, Machura(46’D.Kubiak) – Maged(55’Jankowski)

Trener: Rajmund Sobkowiak

Bramki:

Michał Jankowski (asysta Maciej Matuszalski)
Maciej Matuszalski (asysta Łukasz Kałużny)

 

Kolejka 22 – 19-20 maja
Pauza: Jastrząb Rudniki.
KSGB Manieczki 9-0 Orły Plewiska 20 maja, 17:00
Przemysław Poznań 3-0 Skra Wielkopolska Otusz
(wo)
Pogrom Luboń 2-6 Poznań FC 20 maja, 14:00
Zawisza Dolsk 3-0 Okoń Sapowice 5 maja, 16:30
UKS Śrem 2-0 Odlew Poznań 19 maja, 14:45
KS Szczytniki 0-3 Same Kozaki Dobra
(wo)

Tabela:

 

1.  KSGB Manieczki 21 52 17 1 3 91-18 9 0 1 46-9 8 1 2 45-9
2.  Zawisza Dolsk 21 48 15 3 3 62-13 9 2 0 26-5 6 1 3 36-8 2 4 1 1 0 2-1
3.  Poznań FC 20 48 15 3 2 88-21 7 1 2 42-9 8 2 0 46-12 2 1 0 1 1 1-2
4.  Pogrom Luboń 20 42 13 3 4 79-37 7 2 1 52-16 6 1 3 27-21
5.  Przemysław Poznań 20 40 12 4 4 70-20 5 3 2 23-10 7 1 2 47-10
6.  UKS Śrem 22 34 10 4 8 63-32 7 1 4 45-12 3 3 4 18-20
7.  Odlew Poznań 20 26 8 2 10 33-42 6 1 3 26-18 2 1 7 7-24
8.  Okoń Sapowice 20 22 6 4 10 37-61 4 2 4 24-27 2 2 6 13-34
9.  Jastrząb Rudniki 21 20 6 2 13 43-62 5 1 5 26-25 1 1 8 17-37
10.  Orły Plewiska 20 19 5 4 11 40-45 4 2 4 27-16 1 2 7 13-29
11.  Same Kozaki Dobra 20 12 4 0 16 26-109 2 0 8 14-55 2 0 8 12-54
12.  KS Szczytniki 21 15 5 0 16 30-64 2 0 7 14-26 3 0 9 16-38
 Skra Wielkopolska Otusz 20 3 1 0 19 6-150 1 0 9 4-74 0 0 10 2-76
Skra Wielkopolska Otusz i KS Szczytniki wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.