LZS Wąsowo – Pogrom Luboń 4:6

Niesamowity przebieg miało nasze wczorajsze spotkanie w Wąsowie. Pierwsza połowa to dominacja gospodarzy i zasłużone prowadzenie 2:0. My kompletnie nie weszliśmy w mecz byliśmy bardzo apatycznie, za mało agresywni co bardzo się na nas zemściło.

Dosadna rozmowa w przerwie trenera z zawodnikami, pełna mobilizacja i w drugiej części wyglądaliśmy ponownie jak drużyna. Już 52 minucie bramkę kontaktowa na 2:1 zdobył Bartosz Matuszalski.

Rywal jednak szybko podwyższył prowadzenia na 3:1. Na boisku robiło się gorąco zaczęły pojawiać się pierwsze żółte kartoniki. Gorąco było również na naszej ławce, sędzia główny upomniał nawet naszego niezawodnego masażystę że zbyt impulsywnie wyraża swoje niezadowolenie
Głowy robiły się gorące a trzeba było grac dalej !!!.
Zawodnicy Pogromu dalej gonili wynik. W 67 minucie spotkania Maciej Matuszalski zmniejszył straty na 3:2 jednak rywal po chwili znów zdobył bramkę na 4:2. Wydawało się że to może być już cios z którego się nie podniesiemy.
Jednak w 76 minucie sprawy w swoje ręce wziął Maciej Matuszalski który ładnym strzałem przy słupku ponownie zmniejszył stratę bramkową 4:3.

Na tablicy świetlnej widniała już 90 minuta meczu, arbiter główny pokazał że dolicza 5 minut i wtedy zaczęła się prawdziwa strzelanina. Zespół w 5 minut strzelił trzy bramki. Najpierw wyrównał Krzysztof Jasiczak była to jego pierwsza bramka w barwach klubu , jakże ważna i istotna !! Na prowadzenia wyprowadził nas Przemysław Latosi, a ustalił wynik meczu niezawodny Maciej Matuszalski.
Wielka radość i emocję !!! Dla takich dreszczowców warto kochać futbol !!!