Pogrom Luboń – Stella Luboń 1:2

To były pierwsze derby w historii naszego klubu. Mimo że nie udało nam się wywalczyć choćby remisu to chwilami potrafiliśmy postraszyć faworyzowanego rywala, który jest obecnie zdecydowanym liderem ligi.
Nie ma co ukrywać Stella była zespołem lepszym , dobrze operowała piłką wielokrotnie groźnie dośrodkowywała w nasze pole karne ale
po pierwszej połowie wynik spotkania wskazywał 0:0

W drugiej połowie Stella Luboń szybko objęła prowadzenia, nam udało się wyrównać w 65 minucie spotkania. Maciej Matuszalski popisał się genialnym strzałem z rzutu wolnego była to niewątpliwie najpiękniejsza bramka tego spotkania w 73 minucie meczu goście ustalili wynik na 1:2

Brawo dla drużyny za walkę i serce zostawione na boisku, pokazaliśmy tym spotkaniem że miejsce które zajmujemy obecnie w tabeli jest trochę zakłamane, co postaramy się udowodnić w ostatnich trzech kolejkach tej rundy..Stelli Luboń życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach i przede wszystkim awansu . Powodzenia 😉