Ogrol Sielinko – Pogrom Luboń 2:1

Niestety przegrywamy wyjazdowe spotkanie w Sielinku

Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy, chociaż drużyna miała trzy bardzo dogodne sytuacje, które nie udało się wykorzystać. Szkoda bo kto wie czy wtedy spotkanie nie wyglądałoby zupełnie inaczej
Rywal wykorzystał indywidualne błędy w naszych szeregach i do przerwy przegrywaliśmy 2:0
W drugiej części zagraliśmy lepiej co zaowocowało kontaktowa bramkę, zdobył ją Mateusz Jóźwiak w 60 minucie spotkania. Mimo kilku dogodnych sytuacji nie udało nam się zdobyć nawet punktu. Szansa na rehabilitacje już za tydzień.

Skład: T.Kubiak – Skwaryło, Jankowski, Alborihi, Lulka – Powierża(75′ Powierża), Wierzbiński(60′ Machura), D.Kubiak, Jóźwiak(85′ Zamiar), Latosi – Garczyński(46′ Dmitriiev)

Bramka Mateusz Jóźwiak (asysta Mateusz Lulka)