Promień Opalenica – Pogrom Luboń 2:1
Skład:Biskup- Lulka, Garczyński, Wierzbiński, Skwaryło – Powierża(’80 Napora), Kasperczak(’84 Czuchrowski), Jóźwiak, Krysiak(’46Kryzys), Kubiak – Jankowski
Bramka:
Michał Jankowski (asysta Mateusz Jóźwiak

W środę 29 sierpnia o godz 18.30 naszym rywalem była drużyna z Opalenicy, rywal od początku pokazywał wysoki poziom gry dobrze operując piłka w środku pola. Promień objął prowadzenie w 21 minucie meczu, nam udało się wyrównać w 57 minucie po ładnym strzale z dystansu Michała Jankowskiego.
Promień Opalenica cały czas naciskał i tworzył sobie dogodne sytuację bramkowe w efekcie gospodarze objęli prowadzenie w 77 minucie meczu ustalając tym samym wyniku. Pomimo porażki drużyna pokazała ogromny charakter na tle bardzo dobrego rywala.

01. września o godz 14.00
Skład – Biskup – Lulka(50’Michałek), Garczyński(’84 Napora)Jankowski, Skwaryło – Powierża, Jóźwiak, Latosi, Matuszalski, Kubiak – Dmitriiev
Bramka
Michał Jankowski(Dawid Kubiak)

Niestety w tym spotkaniu zagraliśmy bardzo słabo, zupełnie inaczej niż kilka dni wcześniej w Opalenicy
W pierwszej połowie mieliśmy kilka sytuacji bramkowych których nie udało się wykorzystać co niestety wykorzystali goście z Nowego Tomyśla. Po bardzo wątpliwym karnym rywale objęli prowadzenie w 20 minucie spotkania.
Druga połowa meczu rozpoczęła się dla nas fatalnie, bardzo szybko straciliśmy gola na 0:2. Wynik spotkaniu na 1:2 pewnym strzałem z karnego ustalił Michał Jankowski.