Wicher Strzyżewo – Pogrom Luboń 4:3

Niestety po zaciętym meczu przegrywamy z Strzyżewem.
Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba, zrobiliśmy dużo błędów w obronie, szybko traciliśmy piłkę składne akcję można by policzyć na palcach jednej ręki.
Po pierwszej połowie po dwóch strasznych błędach schodziliśmy do szatni przegrywając 2:0
W drugiej połowie zobaczyliśmy zupełnie inny Pogrom, drobne zmiany w taktyce, wysoki pressing i przede wszystkim wola walki zawodników spowodowała gonienie wyniku. Zaczęło się od indywidualnej akcji Mateusza Jóźwiaka , który po ładnym rajdzie i sytuacji sam na sam strzelił bramką kontaktową na 2:1. W 60 wyrównaliśmy na 2:2 strzelcem bramki Michał Jankowski po asyście Norberta Stangierskiego. Koło 65 minuty akcję sam na sam na bramkę zamienił kapitan zespołu Dawid Kubiak 2:3.Bez wątpienia wydawało się że uda nam sie utrzymać korzystny wynik, niestety zespół opadł z sił i rywale zaaplikowali nam dwie bramki, bardzo bolesna była przede wszystkim ta ostatnia, która padła w 90 minucie spotkania

T.Kubiak – Lulka, Garczyński, Jankowski(72’Michalak 84’Napora), Skwaryło – Powierża, Wierzbiński, Matuszalski, D.Kubiak, Jóźwiak – Kuba.L(46’Stangierski)